Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Centrum Edukacji Artystycznej

Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Centrum Edukacji Artystycznej dla uczniów liceów sztuk plastycznych naszą szkołę reprezentowały uczennice: Oliwia Kruk, Izabella Maciąg, Aleksandra Okoń, Iga Papaj i Joanna Stępniak.

Niezwykle utalentowane i zdolne młode artystki uplasowały się na wysokich miejscach w makroregionie południowo-zachodnim  – Joanna Stępniak I miejsce i najwyższa nota w Polsce i Izabella Maciąg III miejsce, czym zakwalifikowały się do III etapu w Warszawie, gdzie będą walczyć o nagrody pieniężne oraz indeksy uczelni artystycznych.
Serdecznie gratulujemy całej piątce wytrwałości, determinacji i oczywiście talentu.

Gratulacje składamy również nauczycielom, przygotowującym uczennice do konkursu:
pani Annie Korek, pani Beacie Skrzypek, panu Mariuszowi Wnukowskiemu i pani Annie Wolniaczyk.